سربروس کاشان اسلامی انتخابات داوطلبان شورای اسلامی

سربروس: کاشان اسلامی انتخابات داوطلبان شورای اسلامی انتخابات شوراهای اسلامی اصفهان اخبار انتخابات96

گت بلاگز اخبار بین الملل دولت اوباما در حق اسرائیل خیانت کرد / سفیر آمریکا در تل‌آویو

سفیر آمریکا در اراضی اشغالی با دفاع شدید از شهرک‌سازی‌ها در کرانه باختری مدعی شد که دولت اوباما در حق اسرائیل خیانت کرد.

دولت اوباما در حق اسرائیل خیانت کرد / سفیر آمریکا در تل‌آویو

سفیر آمریکا در تل آویو: دولت اوباما در حق اسرائیل خیانت کرد

عبارات مهم : آمریکا

سفیر آمریکا در اراضی اشغالی با دفاع شدید از شهرک سازی ها در کرانه باختری مدعی شد که دولت اوباما در حق اسرائیل خیانت کرد.

به گزارش ایسنا، دیوید فردمن، سفیر آمریکا در اراضی اشغالی در مصاحبه با روزنامه عبری زبان “اورشلیم پست” ضمن دفاع شدید از روند شهرک سازی ها در کرانه باختری مدعی شد، دولت باراک اوباما، مدیر جمهور سابق آمریکا با امتناع از شرکت در رای گیری جهت قطعنامه شماره ۲۳۳۴ شورای امنیت که شهرک سازی ها را نقض آشکار قوانین بین المللی می دانست، مرتکب خیانت کاملی در حق اسرائیل شد و این عدم همکاری در رای گیری باعث تصویب نهایی قطعنامه مذکور شد.

دولت اوباما در حق اسرائیل خیانت کرد / سفیر آمریکا در تل‌آویو

فردمن در ادامه مدعی شد، اگر بیانات مسئولان دولت اوباما را دنبال کنید، تصور می کنید که شهرک سازی ها از کرانه باختری هم فراتر رفته اند در حالی که شهرک ها هنوز کمتر از دو درصد از اراضی را تشکیل می دهند و من شخصا بر این باورم که در شرایط فعلی مساله ای در ارتباط با شهرک سازی ها که مانع از حل مساله فلسطین شود، وجود ندارد.

سفیر آمریکا در اراضی اشغالی در آخر خطرات شهرک سازی ها جهت تحقق صلح را کم دانست و تاکید کرد: شهرک سازی ها و تروریسم در یک راستا نیستند لیکن کشتن انسان های بی گناه و غیر نظامیان بسیار فجیع تر از ساخت واحدهای آپارتمانی است.

سفیر آمریکا در اراضی اشغالی با دفاع شدید از شهرک‌سازی‌ها در کرانه باختری مدعی شد که دولت اوباما در حق اسرائیل خیانت کرد.

واژه های کلیدی: آمریکا | اوباما | اسرائیل | باراک اوباما | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog