سربروس کاشان اسلامی انتخابات داوطلبان شورای اسلامی

سربروس: کاشان اسلامی انتخابات داوطلبان شورای اسلامی انتخابات شوراهای اسلامی اصفهان اخبار انتخابات96

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری توضیحات رضا رشیدپور راجع به گفت‌وگو با روحانی

رضا رشیدپور در برنامه «حالا خورشید» ضمن قدردانی از انتقادهایی که به اجرای او در گفت وگوی شب گذشته‌اش با روحانی شده است هست، توضیحاتی را در این باره ارائه داد.

توضیحات رضا رشیدپور راجع به گفت‌وگو با روحانی

توضیحات رضا رشیدپور راجع به گفت وگو با روحانی

عبارات مهم : برنامه

رضا رشیدپور در برنامه «حالا خورشید» ضمن قدردانی از انتقادهایی که به اجرای او در گفت وگوی شب گذشته اش با روحانی شده است هست، توضیحاتی را در این باره ارائه داد.

به گزارش خبرآنلاین، رضا رشیدپور که شب گذشته اجرای برنامه گفت وگو مستقیم حسن روحانی با مردم را برعهده داشت. صبح سه شنبه سوم بهمن در برنامه «حالا خورشید» توضیحاتی را راجع به این گفت وگو ارائه کرد.

این مجری ابتدا راجع به انتقادهایی که به اجرای او شده است هست، گفت: «بسیار بسیار سپاسگزارم از نقدهایی هر چند تندتر که به اجرای من داشتید. (خواهش میکنم به سمت فحش دادن نرود) نقد هرچقدر تند باشد من استقبال می کنم و متشکرم می شوم که اینقدر برایتان مهم بود که آن را نقد کنید.»

رشیدپور افزود: «هر پیشرفتی باشد چه در اجرای یک مجری یا یک برنامه تلویزیونی یا عملکرد یک مسئول نتیجه نقد مردم است.»

او همچنین یادآوری سه توصیه را مهم دانست و بیان کرد: «اما سه توصیه را فراموش نکنیم، یک، من مسئول مصاحبه با آقای رییس جمهور بودم نه مسئول مناظره با آقای رییس جمهور. دو، من رفته بودم راجع به پرسشها کشور پرسش کنم نه آنکه به پرسشها کشور پاسخ دهم. سه، وقت برنامه باید طولانی تر می بود لیکن که خیلی از پرسش ها باقی ماند.»

رشیدپور افزود: «ما باید در 60 دقیقه گفت وگویمان را به آخر می رساندیم. شاید زمانی و وقت دیگری بشود سایر سوالات را پرسید.»

توضیحات رضا رشیدپور راجع به گفت‌وگو با روحانی

واژه های کلیدی: برنامه | رشیدپور | حسن روحانی | رییس جمهور | رضا رشیدپور | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog