سربروس کاشان اسلامی انتخابات داوطلبان شورای اسلامی

سربروس: کاشان اسلامی انتخابات داوطلبان شورای اسلامی انتخابات شوراهای اسلامی اصفهان اخبار انتخابات96

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از صحبت‌های طارمی خوشم نیامد/ ۵ درصد مدیران غیر فوتبال موفق بودند ، علی دایی

سرمربی تیم فوتبال با بیان اینکه برد برابر پدیده می تواند درِ بهشت را به تیمش نشان بدهد، از صحبتهای مهدی طارمی در برنامه نود گلایه کرد و گفت: خوشم نیامد مهدی آنط

از صحبت‌های طارمی خوشم نیامد/ ۵ درصد مدیران غیر فوتبال موفق بودند ، علی دایی

علی دایی: از صحبت های طارمی خوشم نیامد/ ۵ درصد مدیران غیر فوتبال موفق بودند

عبارات مهم : فوتبال

سرمربی تیم فوتبال با بیان اینکه برد برابر پدیده می تواند درِ بهشت را به تیمش نشان بدهد، از صحبتهای مهدی طارمی در برنامه نود گلایه کرد و گفت: خوشم نیامد مهدی آنطور حرف زد.

به گزارش مهر، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی سایپا با پدیده که بعدازظهر امروز در شرکت لیگ برگزار شد، گفت: فردا بازی مهمی با پدیده داریم. فکر می کنم مهمترین بازی فصل ما باشد.

از صحبت‌های طارمی خوشم نیامد/ ۵ درصد مدیران غیر فوتبال موفق بودند ، علی دایی

وی افزود: در بازی رفت بد نتیجه را واگذار کردیم. بازیکنانم انگیزه دارند تا نتیجه بد رفت را جبران کنیم. نتیجه این بازی در بهشت را نشان می دهد و می توانیم با پیروزی موقعیتمان را در جدول بهتر و ثابت تر کنیم.

سرمربی سایپا با بیان اینکه بازیکنانش انگیزه زیادی جهت برد دارند، تاکید کرد: در بازی رفت در دقیقه ۴۴ یک پنالتی اشتباه به نفع پدیده گرفتند و آن پنالتی نتیجه را برگرداند. در آن بازی هم اختلافمان سه گل نبود. مطمئنا بازیکنانم با تجربه تر شده است اند و به هماهنگی بهتری رسیده اند. مطمئن باشید فردا تلاش می کنیم عالی ترین بازی را انجام بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال با بیان اینکه برد برابر پدیده می تواند درِ بهشت را به تیمش نشان بدهد، از صحبتهای مهدی طارمی در برنامه نود گلایه کرد و گفت: خوشم نیامد مهدی آنط

دایی راجع به صحبتهای مهدی طارمی راجع به کلوب پرسپولیس و تایید صحبتهایش گفت: نظر خاصی ندارم. هر لحظه گفته ام دنبال حق هستم. به هیچ عنوان دوست ندارم دروغی را بگویم که فردایش زیر آن بمانم و وجهه ام خراب شود. در دورانی که با بعضی از مردها به مسئله خوردیم، گذشت وقت همه چیز را ثابت کرده هست. شاید بعد از ۶ ماه، شاید بعد از ۲ یا ۵ سال. حقایق جدایی ام از تیم ملی را چه زمانی فهمیدید. ولی اینبار مردها آنقدر دروغ گفتند که خداوند نگذاشت به یک ماه هم بکشد. من با مردها صحبت کرده بودم و دیده بودم متاسفانه راستش را به مردم نمی گویند. جهت همین مجبور شدم آن حرفها را بزنم وگرنه با هیچ احدی کاری ندارم و کارم را انجام می دهم.

وی ادامه داد: زیر بار حرف زور و ناحق نمی روم. خدا را شکر همان فردای شبی که مصاحبه کردم، مردم فهمیدند چه کسی راست می گوید. نیازی به صحبتهای طارمی هم نبود. رایی که فیفا داده و اعلام کرده مردها راست نمی گویند، همه چیز را مشخص می کند. پرسشها بعدی را جهت من و امثال من ایجاد کردند.

دایی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر نشست با گرشاسبی سرپرست کلوب پرسپولیس و حل مشکلات، گفت: تمام پرسشها حل شدنی هست. مطمئنا پرسشها حل می شود ولی تا الان به یک چیز واحد نرسیده ایم.

از صحبت‌های طارمی خوشم نیامد/ ۵ درصد مدیران غیر فوتبال موفق بودند ، علی دایی

وی درخصوص رواج دروغگویی در فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: این دروغگویی در جامعه مد شده است است و ربطی به فوتبال ندارد. هنگامی که یک مقام مسئول علنا در تلویزیون چیزی می گوید که واقعیت ندارد از فوتبال چه انتظاری می رود؟ در روزنامه یا خبرگزاری ها خودم دیده ام که دروغ نوشته اید و دروغ گفته اید. شاید اشتباه کرده اید و واقعیت را نگفته اید. متاسفانه این باب شده است هست. شما چه انتظاری از فلان کسی که تازه به فوتبال آمده و کارش یک چیز دیگر بوده است دارید. نمی دانم لعنت کنیم یا دعا کنیم افرادی که کسانی را وارد فوتبال کرده اند که فوتبالی نیستند. من با شخصیت خاصی کاری ندارم. کسانی که وارد فوتبال شده است اند و فوتبالی نبوده اند، فقط ۵ درصدشان موفق بوده اند. سایرین دنبال پرسشها دیگری بوده اند. فقط همان ۵ درصد خدمت کرده اند.

دایی اظهار کرد: فوتبال جای قشنگی است و در دید است و می شود خودمان را بزرگ کنیم. آدمهای ضعیف دروغ می گویند. به جز این چیزی نیست. آدم ضعیف نباشد و به خودش اطمینان داشته باشد یا آبرو برایش مهم باشد، دروغ نمی گوید. متاسفانه همه اینها را بعضی ها به منافع دنیوی می فروشند. عین آب خوردن دروغ می گویند. فکر این هم نیستند که فردا حقیقت مشخص می شود. شاید فردایی که حقیقت رو می شود، به جایی پاسخگو نیستند به آسانی دروغ می گویند و کارشان را راه می اندازند.

سرمربی تیم فوتبال با بیان اینکه برد برابر پدیده می تواند درِ بهشت را به تیمش نشان بدهد، از صحبتهای مهدی طارمی در برنامه نود گلایه کرد و گفت: خوشم نیامد مهدی آنط

سرمربی سایپا راجع به موضعگیری طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) در قبال طارمی تاکید کرد: خوشم نیامد و دوست نداشتم طارمی آنطور جلوی این همه بیننده صحبت کرد. او خودش را زیر سئوال برد، هم بازی هایش را و همه را زیر سئوال برد. بزرگترین گلایه ام از طارمی این است که آقای صمد ابراهیمی ایشان را به من معرفی کرد که در اردبیل از طارمی آزمون گرفتم. خودم ابراهیمی را می شناسم. اصلا ابراهیمی اینطوری نیست. آدم می خواهد خودش را تبرئه کند نباید راجع به کسانی که مهدی را مهدی طارمی کردند، صحبت کند.

همه ما اشتباه می کنیم. شاید صمد ابراهیمی هم اشتباهاتی کرده باشد ولی حق صمد ابراهیمی این نبود؛ فردی که تو را به من معرفی کرد. فکر می کنم ابراهیمی طارمی را با با هزینه خودش به اردبیل فرستاد. شایستگی طارمی را هیچکس منکر نیست. من در نخستین حرکت در اردوی اردبیل طارمی را گزینش کردم. شاید یک دقیقه هم طول نکشید که او را گزینش کردم ولی نباید اینطور برخورد کرد.

از صحبت‌های طارمی خوشم نیامد/ ۵ درصد مدیران غیر فوتبال موفق بودند ، علی دایی

دایی گفت: نمی دانم مدیر مهدی کیست و چه کسانی رفیقش هستند که اینطور صحبت می کند. بازیکنان ملی نباید این صحبتها را اینطوری مطرح کنند.

سرمربی سایپا در آخر تاکید کرد: البته ما شرایط طارمی را نمی دانیم چیست. هواداران نباید آنطور برخورد می کردند. همه را باید کنار هم بگذاریم. دلخوری ها را کنار بگذاریم. امثال طارمی را باید حمایت کنیم. تیم ملی ما چند ماه دیگر باید در جام جهانی بازی کند. از یکطرف از او دلخور هستم و از یکطرف دوست دارم مهدی موفق باشد چون تیم ملی باید موفق باشد. مردم نباید از بازیکنی ناراحت شوند. ناراحتی جهت مدیرانی است که وارد فوتبال می شوند. بازیکن یک روز می آید و یک روز می رود. همه جای دنیا همینطور است.

واژه های کلیدی: فوتبال | فوتبالی | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog