سربروس کاشان اسلامی انتخابات داوطلبان شورای اسلامی

سربروس: کاشان اسلامی انتخابات داوطلبان شورای اسلامی انتخابات شوراهای اسلامی اصفهان اخبار انتخابات96

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شانس پیروزی ما در ال کلاسیکو زیاد از رئال مادرید نیست / والورده

سرمربی بارسلونا متعقد است شانس بیشتری نبست به رئال مادرید جهت پیروزی در ال کلاسیکو ندارند.

شانس پیروزی ما در ال کلاسیکو زیاد از رئال مادرید نیست / والورده

والورده: شانس پیروزی ما در ال کلاسیکو زیاد از رئال مادرید نیست

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی بارسلونا متعقد است شانس بیشتری نبست به رئال مادرید جهت پیروزی در ال کلاسیکو ندارند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا شنبه در هفته هفدهم لالیگا به مصاف رئال مادرید می رود. ارنستو والورده در نشست خبری پیش از بازی گفت: یک فصل خیلی طولانی است و در این مدت لحظات خوب و بد وجود خواهد داشت. در آگوست یک بازیکن مهم تیم را از دست دادیم و رئال مادرید بهتر از ما بود. سپس ما در لالیگا پیشرفت کردیم. تیم تلاش زیادی کرد و به همین خاطر توانست صدرنشین باشد. این دیدار مانند دیگر بازی ها نیست و اهمیت زیادی دارد. باوجود این که از مشکل و قدرت حریفمان آگاه هستیم ولی می خواهیم پیروز شویم.

شانس پیروزی ما در ال کلاسیکو زیاد از رئال مادرید نیست / والورده

سرمربی بارسلونا در ادامه اظهار کرد: داشتن مالکیت توپ به معنای به دست آوردن پیروزی نیست. هر تیمی که از موقعیت های گل خود بهره بیشتری ببرد پیروز خواهد شد. مالکیت توپ به ایجاد موقعیت کمک می کند ولی باید آن ها را تبدیل به گل کرد تا پیروز شد. حریف در ضد حمله خطرناک است.

پیروزی در بازی فردا اختلاف بارسلونا با مادرید را به 14 امتیاز زیاد کردن خواهد داد. والورده در این باره گفت: این پیروزی به تنهایی نمی تواند شانس مادرید را جهت قهرمانی از بین ببرد. ما به فرضیات فکر نمی کنیم. وقت زیادی از لالیگا باقی مانده است.

سرمربی بارسلونا متعقد است شانس بیشتری نبست به رئال مادرید جهت پیروزی در ال کلاسیکو ندارند.

بارسلونا 24 بازی را بدون شکست پشت سر گذاشته هست. سرمربی اسپانیایی در این باره اظهار کرد: به خاطر شکست ناپذیری مان از شانس بیشتری جهت پیروزی برخوردار نیستیم. چنین بازی هایی به رتبه دو تیم در جدول ربطی ندارد. این دیدار ها خاص هستند و فاصله ها اهمیت ندارد. مادرید در منزل بازی می کند و در این جا قدرتمند هست. هیچ تیمی شانس بیشتری جهت پیروزی ندارد. هر دو تیم در شرایط خوبی به این بازی می رسند. جهت ما و مادرید این بازی اهمیت زیادی دارد و ما آماده هستیم. شاید این پیروزی کمی جهت مادرید بیش از ما مهم تر باشد ولی آن قابل توجه نیست.

والورده افزود: اگر فردا پیروز نشویم ممکن است اتلتیکو به ما نزدیک شود. می خواهیم به نحوی بازی کنیم که انگار آخرین دیدارمان هست. هیچ چیزی تا آخر نوشته شده است نیست. به کم شدن اختلافمان با مادرید فکر نمی کنم. ما تنها به نکات مثبت فکر می کنیم.

سرمربی بارسلونا در مورد اهمیت دروازه بان ها گفت: دروازه بان ها اهمیت زیادی دارند. هر دو در شرایط خوبی قرار دارند. جهت ما مارک آندره تراشتگن عالی ترین هست. اگر دروازه بان اعتماد به نفس داشته باشد روی عملکرد تیم تاثیر گذار است.

شانس پیروزی ما در ال کلاسیکو زیاد از رئال مادرید نیست / والورده

سرمربی اسپانیایی آندرس اینیستا را متفاوت بیان کرد و گفت: او زیاد اوقات نسبت به من پیش از بازی ها آرام تر هست. جهت ما علاوه بر این که بازیکن مهمی است یک بازیکن مطمئن نیز است.

واژه های کلیدی: سرمربی | پیروزی | بارسلونا | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog