سربروس کاشان اسلامی انتخابات داوطلبان شورای اسلامی

سربروس: کاشان اسلامی انتخابات داوطلبان شورای اسلامی انتخابات شوراهای اسلامی اصفهان اخبار انتخابات96

گت بلاگز بازار خودرو پورشه ماکان در صدر لیست ، گرانترین و ارزانترین خودروی‌های وارداتی

گمرک کشور عزیزمان ایران گرانترین و ارزانترین خودروهای وارداتی در ۶ ماه گذشته را اعلام کرد که خودروی پورشه ماکان مدل ۲۰۱۷ گرانترین خودروی وارداتی در نیمه اول سال

پورشه ماکان در صدر لیست ، گرانترین و ارزانترین خودروی‌های وارداتی

گرانترین و ارزانترین خودروی های وارداتی/ پورشه ماکان در صدر لیست

عبارات مهم : شماره

گمرک کشور عزیزمان ایران گرانترین و ارزانترین خودروهای وارداتی در ۶ ماه گذشته را اعلام کرد که خودروی پورشه ماکان مدل ۲۰۱۷ گرانترین خودروی وارداتی در نیمه اول امسال بوده هست.

به گزارش مهر به نقل از گمرک ایران، خودروی پورشه ماکان مدل ۲۰۱۷ گرانترین خودروی وارداتی در نیمه اول امسال بوده هست. در این مدت یک دستگاه خودروی پورشه ماکان ۲۰۱۷ از کشورامارات و از طریق گمرک شهید باهنر به کشور عزیزمان ایران وارد شده است که گرانترین خودروی وارداتی بود.

پورشه ماکان در صدر لیست ، گرانترین و ارزانترین خودروی‌های وارداتی

ارزش دلاری که در گمرک جهت این ماشین قیمت گذاری شد و لقب گرانترین خودروی وارد شده است را در ۶ ماهه اول امسال به خود تخصیص داده شده است داد به ارزش ۱۰۱ هزار و ۷۶۲ دلار و ارزش ریالی آن ۳ میلیارد و ۳۰۱ میلیون و ۵۷۱ هزار ریال است که بر مبنای این قیمت حقوق و عوارض گمرکی از این ماشین دریافت شده است هست. این ماشین بنزینی ۴ سیلندر، ۱۹۸۴ سی سی، دنده اتومات با سقف کشویی و تودوزی چرم است.

خودروی سواری چانگان مدل نیوبنی ظاهر ۵MT ساخت چین هم ارزانترین خودروی وارداتی به کشور در مدت یاد شده است بود. ارزش دلاری ارزانترین خودروی وارداتی که از کشور چین و از طریق منطقه خاص اقتصادی سلفچگان وارد کشور شده است ۵ هزار و ۶۶۳ دلار و ارزش ریالی آن ۱۸۳ میلیون و ۷۶۲ هزار و ۷۹۲ ریال بوده و بر مبنای ارزش گمرکی یاد شده است حقوق و عوارض گمرکی از این ماشین دریافت شده است است.

گمرک کشور عزیزمان ایران گرانترین و ارزانترین خودروهای وارداتی در ۶ ماه گذشته را اعلام کرد که خودروی پورشه ماکان مدل ۲۰۱۷ گرانترین خودروی وارداتی در نیمه اول سال

با پیاده سازی سامانه جامع گمرکی و الکترونیکی شدن تشریفات ترخیص تمامی کالاها ارتباط گمرک کشور عزیزمان ایران با ثبت سفارش شرکت توسعه تجارت از طریق پنجره واحد تجارت فرامرزی الکترونیکی شده است و بعد از اخذ مجوز ثبت سفارش انواع ماشین با در نظر گرفتن مجوزهای ورود مشمول بر استاندارد، نمایندگی رسمی و دیگر مجوزهای مرتبط با واردات ماشین اطلاعات ثبت سفارش به تفکیک شماره شاسی خودروهای وارداتی به صورت الکترونیکی در پنجره واحد تجارت فرامرزی قرار می گیرد.

در وقت ترخیص ماشین تمامی مشخصات هر دستگاه ماشین مشمول بر نوع خودرو، نشان تجاری، تیپ، سال ساخت، مدل ساخت، کشور سازنده، تعداد سیلندر، حجم موتور، تعداد محور، تعداد چرخ، تعداد درب، رنگ، شماره شاسی، شماره موتور و نوع سوخت (بنزینی، دیزل، نیمه دیزل، گازسوز، دوگانه سوز یا هیبریدی) تطبیق داده می شود.

همچنین با کمک گمرک الکترونیک، گواهی های ترخیص ماشین نیز به صورت الکترونیکی جهت شماره گذاری ماشین در اختیار مرکز شماره گذاری ماشین قرار می گیرد.

پورشه ماکان در صدر لیست ، گرانترین و ارزانترین خودروی‌های وارداتی

واژه های کلیدی: شماره | ماشین | وارداتی | الکترونیکی | گرانترین خودرو | خودروهای وارداتی | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog