سربروس کاشان اسلامی انتخابات داوطلبان شورای اسلامی

سربروس: کاشان اسلامی انتخابات داوطلبان شورای اسلامی انتخابات شوراهای اسلامی اصفهان اخبار انتخابات96

گت بلاگز خراسان جنوبی تحریف ، بزرگترین زنگ خطر انقلاب و راه امام

امروز دشمن با پروژه تعامل در پی نفوذ از طریق گفتمان و مذاکره است که پروژه فوق العاده خطرناکی است و جریان تحریف بزرگترین خطری است که انقلاب ما و راه امام(ره)

تحریف ، بزرگترین زنگ خطر انقلاب و راه امام

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ حجت الاسلام اراکی استاد حوزه و دانشگاه شامگاه شنبه در مراسم گرامیداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) گفت : دشمن از بین بردن ارزش ها، اندیشه ها، عوض کردن افکار، گرایش ها و ذائقه ها، اخلاق و آداب و رسوم که همه آن ها به عنوان مقدمه تحریف است دنبال می کند تا تیر خلاص را برچهره نظام و انقلاب بزند.
وی افزود: بیست و هشتمین سالگرد رحلت فقیه مجاهد و عارف حماسه آفرین وقت مناسبی تا همه انقلابیون، انسان های مجاهد، مبارزه و متعقد به راه، خط و مکتب امام (ره) جمع شوند و با راه و مکتب امام(ره) به خاص خلف صالح و شایسته آن حضرت، مقام معظم رهبری تجدید میثاق و بیعت کنند..
حسینی اراکی گفت : امام خمینی(ره) یک مقیاس و مکتب امام(ره) یک سنجش است و هر کسی راه و خط امام (ره) را ندارد یقینا بداند کارش به انحراف کشیده و از مکتب امام(ره) خارج و پشت به امام(ره) خواهد کرد.
استاد حوزه و دانشگاه افزود : بزرگترین نشانه دشمن از بین بردن مکتب امام است که در این راستا با به راه انداختن جنگهای سخت، ترور شخصیت ها، محاصره اقتصادی و فشارها از هیچ کاری فروگذاری نکرده اند.
وی افزود: جریان تحریف بزرگترین خطری است که انقلاب ما و راه امام (ره) را ترساندن می کند که این تحریف به وسیله 6 طایفه از قبیل دشمن های خارجی، دشمن های داخلی، رفاه زدگان، اصلاحات و روشنفکران علم زده دنبال می شود.
استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: عوض کردن فرهنگ و نهادهای فرهنگی جامعه ، توسعه و ترویج رفاه طلبی در جامعه ازجمله مراحل تحریف است.
انتهای پیام/ک

واژه های کلیدی: انقلاب | انقلابی | دانشگاه | امام خمینی | تحریف انقلاب | بیرجند خراسان جنوبی | زنگ خطر انقلاب | گفتمان و مذاکره

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog