سربروس کاشان اسلامی انتخابات داوطلبان شورای اسلامی

سربروس: کاشان اسلامی انتخابات داوطلبان شورای اسلامی انتخابات شوراهای اسلامی اصفهان اخبار انتخابات96

گت بلاگز ورزشی برخلاف فینال برلین به قهرمانی باور داریم/ آرام و خونسرد هستیم ، آلگری

ماسیمیلیانو الگری در کنار بوفون و دنی آلوز در نشست مطبوعاتی قبل از بازی فینال حضور پیدا کرد.

برخلاف فینال برلین به قهرمانی باور داریم/ آرام و خونسرد هستیم ، آلگری

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان،شنبه شب فینال مسابقه های لیگ قهرمانان اروپا، میان دو تیم یوونتوس و رئال مادرید در کاردیف برگزار خواهد شد. ماسیمیلیانو الگری در کنار بوفون و دنی آلوز در نشست مطبوعاتی قبل از بازی حضور پیدا کرد.

عبارات مهم : یوونتوس

الگری در نشست مطبوعاتی گفت: ما جهت فینال آرام و خونسرد هستیم. ما تمام فصل بر روی آن کار کرده ایم. ما باید بدانیم که چه موقع باید دفاع و چه موقع باید حمله کنیم. اگر به این نقطه برسیم، میتوانیم پیروز شویم. ما باید از لحاظ تکنیک و تاکتیک بهتر از رئال مادرید بازی کنیم. همچنین باید زیاد میل به پیروزی داشته باشیم.

وی ادامه داد:هیگواین یک مهاجم عالی است و همینطور در این فصل چمپیونز لیگ قاطع بوده هست. دیبالا با یوونتوس بسیار رشد کرده است و فردا شب فشاری روی خود احساس نخواهد کرد. مانژوکیچ بازیکن خوبیست، او یک قهرمانی چمپیونز لیگ دارد و این تصادفی نیست.

آلگری در مورد خط حمله رئال مادرید و ایسکو هم صحبت کرد:بنظر من ایسکو حملات رئال را غیر قابل پیشبینی تر میکند، او همچنین دفاع حریف را هم دچار بحران میکند.

سرمربی یوونتوس افزود: رونالدو بازیکن مهمی هست، امّا مهم این است که بازیکنان یوونتوس با غرور جهت فتح جام بجنگنند. رئال مادرید تیم شرکت یافته ایست و بازیکنان فوق العاده ای دارد، ما هم بازیکنان خوبی در اختیار داریم. هنوز میان بارتزالی و کوادرادو تصمیم نگرفته ام که چه بازیکنی را گزینش کنم، چون نیم نگاهی هم به وقت های اضافه داریم و باید جهت آن هم تدابیری داشته باشیم.

الگری ادامه داد:در فینال 2015 برلین، ما با شایستگی به فینال رسیدیم، امّا در آن وقت انگیزه ی زیادی نداشتیم، شاید به خاطر این بود که اعتماد و خودباوری نداشتیم. با خوش شانسی به فینال برلین نرسیدیم، شایسته بودیم، امّا انتظار قهرمانی هم نداشتیم. امسال متفاوت هست، ما فصل خوبی را سپری کردیم، بعد از اینکه فصل قبل با شرایطی عجیب و در آخرین لحظه برابر بایرن مونیخ شکست خوردیم. از هر نظری تیم رشد پیدا کرده است و اکنون شرایط متفاوت هست، ما جهت قهرمانی به مصاف رئال مادرید خواهیم رفت.

سرمربی یوونتوس راجع به مدافعان چپ دو تیم و مقایسه آنها چنین گفت: ساندرو و مارسلو عالی ترین دفاع چپ های حال حاضر دنیا هستند. فردا شب هرکدام از آنها می توانند نقش مهمی را در بازی ایفا کنند.

او در آخر گفت: ما به کاردیف آمده ایم تا برنده ی لیگ قهرمانان اروپا شویم و این کاری است که باید انجام دهیم.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: یوونتوس | بازیکنان | رئال مادرید | لیگ قهرمانان اروپا | آلگری | بوفون | لیگ قهرمانان اروپا | یوونتوس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog